Kampanie, o których się mówi

 

 

Kontrowersyjne kampanie reklamowe

  

Zastosowanie druku trójwymiarowego w promocji firmy

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: wtorek, 22, listopad 2016 Super User Drukuj E-mail

 

 

Drukarki umożliwiające druk trójwymiarowy, czyli tworzenie rzeczywistych obiektów z materiałów stałych, znajdują zastosowanie w wielu branżach gospodarki. Ich możliwości coraz częściej doceniają również firmy nie do końca związane z nowoczesnymi technologiami czy medycyną, ale pragnące znaleźć oryginalny, ciekawy dla odbiorcy sposób promocji.

 

 

Urządzenia do druku trójwymiarowego, takie jak ta – drukarka 3d, pozwalają bowiem na tworzenie ciekawych materiałów reklamowych oraz promocyjnych, które mogą być wykorzystane we właściwie każdym przedsiębiorstwie. Należą do nich przede wszystkim:

 

  • wypukłe wizytówki. W czasach kiedy klasyczne, kartonowe wizytówki odchodzą powoli do lamusa, warto zastanowić się nad produkcją ich bardzie nowoczesnej wersji. Dzięki nadrukowi 3d na plastikowej, cienkiej płytce, nazwa oraz dane kontaktowe firmy mogą zostać przedstawione w niemalże namacalny sposób.

  • litery trójwymiarowe. Litery takie idealnie nadają się do tworzenia szyldów lub napisów z nazwą firmy instalowanych na jej siedzibie.

 

Odsłony: 638

Reklamy perfum

Brand hero